Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Kalbimin Sultanı Fragman

<< 1 2 34 5 >>Kalbimin Sultanı 8. Bölüm Fragmanı Final

Yorum Yaz (7 Yorum) Reklamlar
 
Reklamlar
Tür: Romantik, Komedi
Yönetmen: Kerem Çakıroğlu
Senaryo: Özlem İnci Hekimoğlu, Nil Güleç Ünsal ve Atilla Ünsal
Kanal ve Yayın Günü: Star tv - Çarşamba - 20:00
Kalbimin Sultanı Oyuncuları:
Kalbimin Sultanı Konusu: Maya Productions International'ın yapımcılığını üstlendiği yeni dizi Kalbimin Sultanı dizisinin yönetmenliğini Kerem Çakıroğlu, Eda Teksöz senaryosunu ise Özlem İnci Hekimoğlu, Nil Güleç Ünsal kaleme alıyorlar. Başrollerinde Ali Ersan Duru, Aleksandra Nikiforova, Emel Gölgeçen, Tansel Öngel ve Beste Kökdemir'in paylaştığı Kalbimin Sultanı dizisi Çarşamba akşamları Star Tv'de ekranlara geliyor. Kalbimin Sultanı dizisi 2. Mahmud ile Rus muallime'si Anna'nın inanılmaz aşklarını saray komedisi tadında ekranlara taşınmış.
Yorum Yap

Kalbimin Sultanı dizisine 7 Yorum Yapıldı
  1. dilekcan: bence yeniden başlamalı çok güzel bir diziydi. çok üzüldüm final yapmasına
  2. Leman: Off ya,neden final
  3. Diek: iyi günler diziniz cok güzeldi neden final oldu
  4. Ləman: Ya dizi salı diyil mi?
  5. Nurşen: Ne olur güzel olan yapımları bitirmeyin artık severek izliyorum bitmesin
  6. Sündüz: Güzel bir dizi Çok güldük ailecek İnşAllah kalıcı dizi olur Oyuncuların emeklerine teşekkürler
  7. Oya güven: Bu dizide sayin tansel öngel beyin oynayacağını duydum çok sevindim çok sevdiğim oyuncu ve karaktert tansele kalıcı başarılar dilerim

Kalbimin Sultanı Dizisi Özet

Kalbimin Sultanı 6. Bölüm Özeti ve Konusu
Anna, Sultan'ın odasında ne için bulunduğunu Amber ağa'ya anlatmıştır ancak II.Mahmud bunu kimseye anlatmaması konusunda Anna'yı uyarmıştır. Ancak Amber Ağa boş boğazlık edip öğrendiklerini Hoşyar Sultan'a anlatır. Bu büyük fırsatı es geçmeyecek olan Hoşyar hatun Anna'nın kuyusunu kazmaya hemen başlar. Anna'nın Sultana Fransızca dersi verdiğini bütün saray ahalisi öğrenmiştir. Anna şimdi ne yapacak? bu durumu sultan nasıl karşılayacak?

Kalbimin Sultanı 5. Bölüm Özeti ve Konusu
Anna, Sultan Mahmud'a karşı farklı duygular hissettiğinin sonunda farkına varır ve ondan uzak durmak için büyük bir çaba harcar. Peki Anna bu çabasında başarılı olabilecek mi? Saliha cezasını çekmeye devam eder. Ne Anna'dan özür dilemeye razıdır ne de geri adım atmaya niyeti yoktur. Hoşyar Sultan'ın yaptığı yeni plan Saliha'yı daha büyük bir uçurumun kenarına götürecektir. Diğer yandan ambarda yakalanan ağır yaralı adam bir türlü iyileşememekte iltihap giderecek vücudu boğmaktadır.
Kalbimin Sultanı 4. Bölüm Özeti ve Konusu
Sultan Mahmud daha fazla yapılan hatalara dayanamayıp Anna'yı Saray'dan kovmuştur. Hoşyar Sultan'ın zoruyla Saliha Sultan olanları saklamak istese de Sultan Mahmud'un gerçekleri öğrenmesi uzun sürmez. Anna'yı tekrar saraya çağıran Sultan, Saliha Sultan'a büyük bir ceza verir. Musa ve Namık Paşa un ile tahılların depolandığı yeri bulmak için uğraşırken büyük bir tehlikeyle yüzleşirler.Sultan ise Anna'ya kurulan bu kötü planın arkasında kimlerin olduğunu öğrenmeye çalışır.
Kalbimin Sultanı 3. Bölüm Özeti ve Konusu
Sultan Divan'da yeni bir değişikliğe giderken Namık Paşa'yı sır kitabı yaptığını herkese söyler. Yeniçeri Ocağında yapılan değişiklikler ise Halit Efendi ve Esma Sultan'ın canını sıkar. Anna çocuklarla ilgilenmeye çalışırken Saliha büyük bir direnç içerisindedir. Anna'nın bu zor durumu sarayda başarısızlık olarak anılmaktadır. Esma tahta çıkmak için uğraşırken Mahmud'u zayıf gösterecek her türlü yola başvurmaktadır.

Kalbimin Sultanı 2. Bölüm Özeti ve Konusu
Halkın arasına karışarak bilgi toplamak isteyen Sultan Mahmud Rus büyükelçiliğinde öğretmen olarak görev yapan Anna ile karşılaşır. Anna karşı kıyıya geçmek istediğinde kayıkçı sandığı Sultan Mahmut'ın kayığına biner. İkilinin karşılaşması sonucunda Sultan Mahmud Anna'nın saraya gelerek çocuklarına eğitim vermesini ister. Anna bu süre zarfında kararsız kalsa da ailesini korumak için saraya gitmeye karar verir.Genç bir öğretmenin gelişi saraydaki tüm dengeleri değiştirir.